close
تبلیغات در اینترنت
[تحليل ترنجي]: آيا نرم افزارهاي يونيورسال مي‌توانند موجب افزايش سهم ويندوز ?? در ايران شود؟
loading...

دانلود

[تحليل ترنجي]: آيا نرم افزارهاي يونيورسال مي‌توانند موجب افزايش سهم ويندوز ?? در ايران شود؟ - ترنجي [تحليل ترنجي]: آيا نرم افزارهاي يونيورسال مي‌توانند موجب افزايش سهم ويندوز ?? در ايران شود؟ - ترنجي مي‌خواهيم به يک موضوع نسبتا داغ بپردازيم. اين روزها بازار نرم افزارهاي يونيورسال بيش از هر زمان ديگري در ويندوز ?? داغ شده است و انتشار اينستاگرام را مي‌توان سرآمد اين بحث قلمداد کرد. آيا انتشار نرم افزارهاي يونيورسال در سهم ويندوز ?? در ايران تاثيري خواهد داشت؟ با ترنجي همراه باشيد… امروز صبح نرم افزار…

[تحليل ترنجي]: آيا نرم افزارهاي يونيورسال مي‌توانند موجب افزايش سهم ويندوز ?? در ايران شود؟

aghaye_x بازدید : 144 چهارشنبه 28 مهر 1395 : 10:22 نظرات ()

[تحليل ترنجي]: آيا نرم افزارهاي يونيورسال مي‌توانند موجب افزايش سهم ويندوز ?? در ايران شود؟ - ترنجي

 • [تحليل ترنجي]: آيا نرم افزارهاي يونيورسال مي‌توانند موجب افزايش سهم ويندوز ?? در ايران شود؟ - ترنجي

  مي‌خواهيم به يک موضوع نسبتا داغ بپردازيم. اين روزها بازار نرم افزارهاي يونيورسال بيش از هر زمان ديگري در ويندوز ?? داغ شده است و انتشار اينستاگرام را مي‌توان سرآمد اين بحث قلمداد کرد. آيا انتشار نرم افزارهاي يونيورسال در سهم ويندوز ?? در ايران تاثيري خواهد داشت؟

  با ترنجي همراه باشيد…

  امروز صبح نرم افزار يونيورسال اينستاگرام پا به ميدان گذاشت. نرم افزاري که بسياري از افراد منتظر آن بودند و با انتشار آن ، آمار دانلود بالايي از سمت مايکروسافت براي اين اپليکيشن گزارش شده است. ايرانيان مخاطب اصلي اينستاگرام هستند و همين موضوع مي‌تواند موجب گسترش بيش از ويندوز ?? شود. اما چطور؟

  نرم افزارهاي يونيورسال نسل جديد مايکروسافت تنها بر روي ويندوز ?? قابل نصب و پردازش است. تاريخچه نرم افزارهاي يونيورسال به ويندوز ? و ??? بازمي‌گردد. در ويندوز ? اولين آزمايش‌هاي عملي در اين خصوص صورت پذيرفت و پس از يکسان شدن نسبي هسته ويندوزفون ??? و ويندوز ??? ، نخستين نرم افزارهاي يونيورسال پا به ميدان گذاشتند.

  ايده‌ي اپليکيشن‌هاي يونيورسال را به شدت مورد تحسين قرار مي‌دهيم زيرا در صورت اجرايي شدن عملي آن ، تاثيرات بسياري در بازار کامپيوترهاي شخصي خواهد داشت. در ايران تعداد زيادي از مردم از تلفن‌همراه براي چک کردن تلگرام و اينستاگرام استفاده مي‌کنند زيرا شايد ويندوز مايکروسافت هنوز بستر خوبي در اين خصوص ندارد. حالا چرا مي‌گوييم که نرم افزارهاي يونيورسال مي‌تواند در جذب کاربر ايراني به شدت موثر باشد؟

  ?-امکان استفاده از نرم‌افزارهاي موبايل بر روي کامپيوتر

  تا قبل از ويندوز ??? نرم افزارهاي محبوب مانند فيسبوک ، لاين و اينستاگرام حضور جدي در بستر کامپيوترهاي شخصي نداشتند. لاين به يک برنامه بسيار ساده بسنده کرده بود ، برنامه رسمي فيسبوک در بازه بسيار کوتاهي منتشر شد اما به صورت عملي پشتيباني خاصي از آن صورت نگرفت و اپليکيشن اينستاگرام نيز وجود خارجي نداشت. کاربران آرزو داشتند که از اين نرم افزارها بر روي کامپيوتر ويندوزي خود نيز استفاده کنند اما عملا هيچ لذتي در اين امر وجود نداشت. اگر شما مي‌خواستيد از امکانات کامل لاين و يا واتس اپ بهره مند شويد ، به يک شبيه ساز اندرويد احتياج داشتيد! چيزي که هيچ کس آن را نمي‌پسندد.

  يکي شدن ويندوز ?? به صورت کامل در هسته مرکزي ، امکان نوشتن نرم افزارهاي موبايل قابل اجرا در کامپيوتر را فراهم کرده است. پروژه پورت نرم‌افزارهاي iOS نيز به اين امر کمک شاياني کرده است. پس عملا جز امکان برقراري تماس ، شما اکثر کارهايي که با موبايلتان انجام مي‌دهيد ، در کامپيوتر نيز قابل انجام است. البته اين واقعيت را نبايد کتمان کنيم که پلتفرم PC چند گام از موبايل جلوتر است اما نه در کشور ايران.

  ?

  اما با انتشار ويندوز ?? ماجرا متفاوت شده است. بستر ويندوز ?? کامپيوتر و موبايل براي انتشار نرم افزارهاي يونيورسال به راحتي هر چه تمام‌تر ، توسعه دهندگان را به اين سمت کشانده است. فيسبوک به صورت يونيورسال در دسترس است ، اينستاگرام نسخه‌اي بسيار عالي را منتشر کرده است ، لاين هم‌اکنون يونيورسال شده است و اين روند ادامه دارد. کاربران حرفه‌اي ترجيه مي‌دهند که با کامپيوتر اينستاگرام خود را کنترل کنند. اين امر تنها با يک کار ميسر است: نصب ويندوز ?? و دانلود نرم افزار يونيورسال اينستاگرام! شک نکنيد که تعداد زيادي از افراد اين اقدام را انجام خواهند داد.

  https://www.windowscentral.com/sites/wpcentral.com/files/styles/larger/public/field/image/2015/11/line-win10.jpg?itok=lNJPuvbA

  براي اين افراد اديت عکس و انتشار آن در کامپيوتر خيلي راحت‌تر است. کنترل کامنت‌ها در يک مانيتور بزرگ لذت بخش‌تر از يک موبايل ??? اينچي‌ست. پس هر سليبريتي و فردي که فکر مي‌کند در اينستاگرام مهم است مي‌خواهد در کامپيوتر و لپ‌تاپ خود کار را به پيش ببرد.

  ?- سهولت دانلود و نصب نرم افزار در استور ويندوز ??

  در ايران تعداد افرادي که از کامپيوتر به شکلي مناسب استفاده کنند و از آن لذت ببرد ، بسيار کم است. مردم ايران به دنبال راحتي‌اند و دوست ندارند که خود را اذيت کنند. بسياري از ما در نصب نرم افزارها در قديم و حتي شرايط کنوني به مشکل بر مي‌خوريم. دانلود آخرين نسخه از نرم افزار براي ما همانند يک کابوس است و خطر ويروسي شدن سيستم ما را آزار مي‌دهد. استور ويندوز ?? مي‌تواند خط بطلاني بر تمامي اين ماجراها باشد:

  dsc_07312

  • نصب به صورت خودکار صورت مي‌گيرد
  • احتياجي به جستجوي پيشرفته نيست. همه چيز با يک تايپ ساده و اينتر کردن انجام مي‌پذيرد
  • سرعت دانلود بسيار مطلوب است
  • شما اطمينان داريد که آخرين نسخه را در اختيار داريد

  http://thewindowsclub.thewindowsclubco.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2015/08/facebook-app.jpg

  پس در حال حاضر ويندوز ?? در حال تبديل شدن به گزينه‌ي مناسب ايراني هاست. امکان دانلود راحت و همچنين دسترسي بدون دردسر به نرم افزارها آرزويي است که براي بسيار جوانان تبديل به يک دغدغه شده است (تاسف و افسوس) اما حالا ويندوز ?? در اختيار شماست. همه چيز بسيار راحت تر از قبل است. سرعت ويندوز در سيستم‌هاي ضعيف شما را راضي خواهد کرد. بهتر است دست از سر ويندوز ? و اکس پي برداريم و کمي جديد فکر کنيم. کامپيوتر ما مي‌تواند تبديل به يک گزينه لذت بخش‌تر شود اگر بخواهيم!

  https://www.windowscentral.com/sites/wpcentral.com/files/styles/xlarge_wm_blw/public/field/image/2015/09/facebook-beta-windows.jpg?itok=OsQ-8sIZ

  پس ما حدس مي‌زنيم که در يک پروسه دو ساله کاربران ويندوز ?? در ايران ? برابر بيشتر شود. پروسه‌اي که به هوشمندتر شدن زندگي ما کمک خواهد کرد. بسياري از سيستم‌هاي فسيل قديمي با رم ??? مگابايت و هارد ??? گيگ از رده خارج خواهند شد و افراد براي استفاده از ويژگي‌ها و فناوري روز به لپ‌تاپ‌هاي جديد روي خواهند آورد. اين موج مي‌تواند در ادارات نيز شروع شود اما به شرطي که مديران مربوطه بخواهند…

  نظر شما در اين رابطه چيست؟

  نويسنده: عارف کماني

ارسال نظر برای این مطلبنظرات برای این پست غیر فعال میباشد .

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 78
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 25
 • آی پی دیروز : 13
 • بازدید امروز : 97
 • باردید دیروز : 21
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 167
 • بازدید ماه : 925
 • بازدید سال : 925
 • بازدید کلی : 17,540
 • کدهای اختصاصی
  دانلود آهنگ های جدید
  آهنگ
  آهنگ جدید
  آهنگ محلی
  دانلود مداحی
  مجله عالی ها
  محسن یگانه
  دانلود آهنگ های جدید
  آهنگ های ایرانی
  متن آهنگ
  پرتال تفریحی ایرانیان
  تفریح سنتر
  معرفی رستوران
  خرید هاست ارزان
  طراحی کارت ویزیت
  دختر خاص مغرور
  کافه اینترنتی
  فان گذر
  تیکه های باحال
  تبلیغ پارسی
  پی سی صدا
  راک شرقی
  پی سی دانلود
  دانلود ویدئو
  تبادل لینک رایگان
  سامسونگ گلکسی
  پدرو رودریگز
  جی بی پوز
  معرفی گل و گیاه
  وب آق حسین
  شکلک کده
  آی تی سنتر
  درباره پسر ها
  پارس تیتراژ
  آب نیست
  وب نوشت عاشقانه
  ستاره بازی
  خاطرات شب یلدا
  بدو عکس
  ایرانسل رایگان
  مروا کامپیوتر
  فایل کده
  تی تی لینک
  شهر کوچک زیبا
  ایران کلید
  دلنوشته های من
  وبسایت پویا
  سر بلاگ
  همه با هم
  تفرجگاه ایران
  98 کلوب
  تفریح و سرگرمی
  سرگرمی
  گیگ دی ال
  کلوپ سرگرمی
  جکستان
  جعبه من
  کندار دانلود
  وبسايتی برای همه
  انصاری
  لینک زیاد
  بيشتر بدانيم
  جکستان شکرستان
  اخبار علم و دانش
  ایران ورک مارکت
  ایران پیکس
  کلبه محبت
  تاپ دانلود
  آخرین امید
  معرفی درختان میوه
  مسیج عشقولانه
  ایران وب دیتا
  ورزشکده
  رادیکال 24
  من تنها
  باران
  ایران پیکسل
  شهر سبز
  آموزش طراحی
  مجله تفریحی
  دانلود رایگان
  جک برای تو
  تنهاترین مرد زمین
  فروشگاه بازی
  نرم افزار رایگان
  سخت افزار جدید
  والپیپر زیبا
  دانلود ما
  پرتو وب
  بهزاد پکس
  دانلود
  پورت 20
  مجرمان بی گناه
  دیوار
  لینک 88
  درهم و برهم
  کتابخانه
  دانلود جدیدترینها
  لینک دانلود
  گیتار در آتش
  ابر دانلود
  وبلاگ
  محمد خلج
  دانلود سریع
  من و خدا
  طراحی میلاد
  کدبانو
  دانلود منیجر
  برترین وب
  نت مارکت
  بهترینم تویی
  استاد نجفی
  کلاس آنلاین ما
  عصر دانلود
  انیمیشن قدیمی
  آبادانیها
  گروه
  دانلود آهنگ جدید
  شب
  تفریحستان
  پساپس
  دانلود فیلم جدید
  دانلود جدید
  اطلاعات کامپیوتری
  آقای مصطفوی
  عشق یکطرفه
  خندانده
  فایلهای 2015
  تور مشهد
  سئو چیست